O pořadu Toulky Josefa Veselého

Hodinka věnovaná stému výročí začátku rozhlasového vysílání na Moravě si bude všímat některých z úspěšných pořadů Josefa Veselého.

V úvodu si autor vždy pozve na kratičké aktuální povídání svého dlouholétého parťáka Jaromíra Ostrého. Oba dva pak zavolají některé zajímavé české osobnosti – připomeneme si ty nejlepší rozhovory z pořadu Trefa.

Chybět nebude tajemná osobnost v poznávací soutěži nazvané Kdotobyl a dostane se i na legendární sérii, jejímž rozhlasovým autorem byl právě Josef Veselý – Toulky českou minulostí. Výpravy do naší historie a do bohatého autorova i rozhlasového archivu vás čekají každé nedělní dopoledne.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
neděle 9:04-10:00Brno

Pořad připravují

Další pořady

  • Folklorní notování

    Tradice, písničky, zvyky a řemesla našich předků, jak se dodnes dochovaly v našich regionech.

  • Sousedé

    Česko-německý magazín pro německou menšinu v Čechách.

  • O Roma vakeren

    Vysílání o Romech pro Romy, ale nejen pro ně… i pro širokou veřejnost.

  • To nejlepší k poslechu

    Četby, hry a také záznamy speciálních akcí a projektů v produkci Českého rozhlasu Brno. Zaposlouchejte se!