Chcete se podívat do brněnské budovy Českého rozhlasu nebo si v ní dokonce pronajmout kancelář? Na této stránce najdete praktické informace a kontakty.

Pronájem kancelářských prostor

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v nově zrekonstruované budově Českého rozhlasu v centru Brna? V takovém případě kontaktujte vedoucího provozu rozhlasového studia Martina Kozlovského (e-mail: martin.kozlovsky@rozhlas.cz).

Pronájem studií

Chcete si ve studiích brněnského rozhlasu pořídit nahrávku ve špičkové kvalitě s našimi mistry zvuku? Napište vedoucímu provozu rozhlasového studia Martinovi Kozlovskému (e-mail: martin.kozlovsky@rozhlas.cz).

Klub přátel Českého rozhlasu Brno

Klub pro naše věrné posluchače a fanoušky! Členům mimo jiné ve vysílání pogratulujeme k jejich narozeninám a svátkům. Formulář ke stažení:

Archivní zvukové nahrávky

Máte-li zájem o využití nahrávek z archivu Československého, později Českého rozhlasu Brno, podrobné informace najdete zde.

Exkurze

Zajímá vás, jak to vypadá v budově Českého rozhlasu Brno, kterou navrhl architekt Ernst Wiesner? V rámci prohlídky se seznámíte s rozhlasovou historií, prohlédnete si vysílací techniku, podíváte se na rozhlasový světlík, luxferový strop a navštívíte také původní bankovní trezor.

Upozornění: Prohlídka je bezplatná, ale není bezbariérová.

Kapacita jedné prohlídky je maximálně 20 osob. Při větším počtu návštěvníků budete rozděleni do dvou skupin. Maximální kapacita exkurze je 40 osob (větší počet osob není možný provést s ohledem na provoz v budově). Prohlídka trvá přibližně jednu hodinu a lze se na ni registrovat pouze ve všední dny v nabízených časech.

Vyplňte nám prosím následující formulář:

Žádost o exkurzi v českém rozhlase Brno

Např. 22.9.2023

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

tajny_denik.jpg

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.