Středeční Noční linka: Musel(a) jsem zpřetrhat vazby (kořeny)

19. říjen 2022

I dnes bude Noční linka vyhrazena příběhům píšících a telefonujících posluchačů. Zřejmě ale budou převažovat příběhy vážnější, protože zpřetrhání rodinných, pracovních či partnerských vazeb není nic, co bychom prožívali s lehkostí.

Už dopředu tedy těm, kteří se dnes rozhodnou napsat na web rozhlas.cz/linka nebo zavolat na telefon 731 800 900 patří dík za upřímnost. O tom, co jste zažili ve chvílích, kdy jste byli okolnostmi donuceni zpřetrhat vazby, změnit svůj život od základu, co k tomu vedlo a jak jste se s tou situací vyrovnali, si s vámi dnes v Noční lince bude povídat Borek Kapitančik.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...