Přijďte si najít parťáka, zvou na seznamovací akci organizátorky. Značka: nezadaní, na věku nezáleží

31. srpen 2022

Být ve správný čas na správném místě, to je motto seznamovacího setkání, které se uskuteční 21. září v Brně. Autorky nápadu Soňa Alexová a Kristýna Pasnišinová prozradí, proč se rozhodly měnit život nezadaných k lepšímu.

V roce 2018 se uskutečnil projekt Kateřiny Šedé – největší československé rande k příležitosti 100 let Československa. „To nám bylo inspirací,“ říká Alexová, která na akci potkala svého současného partnera.

„Vím, jak těžké je dneska někoho potkat. Tím, že jsem studovala produkci, organizaci událostí, tak mě napadlo, že svým nezadaným kamarádům, jejich kamarádům a vlastně všem Brňákům i nezadaným v kraji uspořádám tuhle akci a poskytneme jim příležitost k seznámení,“ nastiňuje plán Alexová.

„Když jdete do hospody nebo jedete šalinou, tak nikdy nevíte, kdo sedí naproti vám. Jestli je muž ženatý, má přítelkyní, milenku. A tady víte, že všichni zúčastnění budou nezadaní a budou hledat – to je výhoda naší akce.“

Soňa s Kristýnou apelují na jednu věc: „Že je někdo sám neznamená, že musí být zoufalý a tak na akci nepůjde. To je naprosto špatný přístup. Je to o poznávání nových lidí, hledání nového okruhu přátel a mít s kým trávit čas.“

Kdo se na setkání zatím registroval? A platí, že láska kvete v každém věku? Poslechněte si záznam Apetýtu s Jarkou Vykoupilovou.

autoři: Jarka Vykoupilová , lop
Spustit audio

Související