Prázdniny u babičky s písničkou. Vyberte nejlepší zpěváčky na Moravě

29. červenec 2019

Morava je krásná zem a k tomu velice zpěvná. Zpívá kdekdo, třeba děti na prázdninách. Do vysílání se tak i letos vrací již tradiční soutěž Prázdniny u babičky. Soutěžit se bude o knížky a digitální rádia.

Co je potřeba udělat, pokud se chcete zúčastnit soutěže?

Stačí kdykoliv během letních prázdnin zavolat do studia Českého rozhlasu Brno (tel. číslo 726 46 5200) kolem 12:30 hod. Do pořadu Morava krásná zem ve všední den nebo Blahopřání s písničkou o víkendu. A samozřejmě zazpívat do rozhlasového éteru písničku dle vlastího výběru.

Pokud vaši známí, sousedé, kamarádi, přátelé a příbuzní nestihnou dítě zpívat přímo ve vysílání, písničku ještě reprízujeme ve večerní části pořadu zhruba v 18:30. Pravidla soutěže naleznete zde.

Takže nezapomeňte o prázdninách poslouchat Český rozhlas Brno a Český rozhlas Zlín, protože jen tady víme, že Morava je krásná zem!

Soutěžící ze čtvrtého červencového týdne (22. – 28. července 2019):

Hlasovat můžete do pondělí 5. srpna do 10:30 hodin.

Vítězkou první kola prázdninové soutěže se stala Sofie Rosenzweigová. Ve druhém kole zvítězil Petr Orechovský. Ve třetím kole získali nejvíce hlasů Kristýnka, Jeník, Markétka, Artík, Ráchel od Popelků.

autoři: lop , Jiří Kokmotos
Spustit audio