O pořadu Morava, krásná zem

Ty nejhezčí písničky v podání kvalitních dechovek a cimbálových muzik v živém kontaktním pořadu, ve kterém tlumočíme telefonické a písemné gratulace.

Pořad vytváří rodinnou atmosféru, v níž moderátoři připomínají jmeniny, rodinná výročí a zprostředkovávají gratulace posluchačů. Pořad připravují a uvádějí Ivana Slabáková a Jiřina Ostrá. Pořad vysíláme pouze ve všední dny.

Kontakty:

Telefonní číslo do živého vysílání: 726 46 5200

Svá přání můžete posílat také přes on-line formulář, který najdete v záložce Poslat přání.

Historie pořadu

Morava, krásná zem se vysílá od 2. července 2001 ve všední dny v poledne a od roku 2003 i v podvečer. Stojí na dvou klíčových rozhlasových hlasech a osobnostech. Jednou z nich je moderátorka Jiřina Ostrá, která působí v pořadech s blahopřáními již od poloviny 80. let a pořadu Morava, krásná zem se ujala v roce 2003. Její kolegyní a důstojnou protiváhou je zpěvačka Moravanky Ivana Slabáková, která pořad připravuje od roku 2001.

Pořad připravují

Další pořady

 • Divadlo pro vaše uši

  Ponořte se do hlubin archivu mluveného slova a vychutnejte si to nejlepší v podání legendárních českých herců, komiků a vypravěčů.

 • Folková pohlazení

  Hudební pořad o "hodné" muzice, který připravuje známý pardubický folkař a lídr skupiny Marien Víťa Troníček.

 • Rozhlasové lásky

  Nedělní odpoledne s výběrem zajímavých osobností blízkých brněnskému rozhlasu. V jednotlivých dílech se budou vždy střídat povídání s částmi věnovanými hudbě.

 • Alex a host

  Rozhovory s osobnostmi.