Karolina Antlová

externí redaktorka a moderátorka

Životní motto:
„Když ti řeknou, že jsi dobrý, zeptej se Boha, co na to říká.“ (z knihy Aforismy aneb Slovo dalo Slovo, Pavel Kosorin)

Před rozhlasem:

Studium Cyrilometodějské teologické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, moderátorské a redaktorské začátky v křesťanském rádiu Proglas, nádherná léta na mateřské dovolené se třemi dětmi, moderování, reportáže, rozhovory, autorské pořady, dramaturgie, brněnské rádio Petrov.

V současnosti vedu také semináře rétoriky na Právnické fakultě MU Brno, spolupracuji se sdružením Post Bellum, které vytváří archiv vzpomínek pamětníků národa, a s Českým rozhlasem Dvojka v oblasti rozhlasových dokumentů. Přispívám pravidelně do rubriky Radioglosa Týdeníku rozhlas.

Co mě baví:

Vůně divadla, filmu a knih, dobíjení energie hudbou a tancem, chvíle na kole, v autě i ve vodě, skládání slov do veršů, rozhovory o hlubinných souvislostech v nás, život podle srdce, s přáteli v létě dobře vychlazené pivo a v zimě teplá medovina.

To, co mě nejvíce fascinuje, je lidský příběh. Jsem ráda pozorovatelem okolního dění a vnímatelem atmosféry. Ráda naslouchám. Podle mě máme vše, co potřebujeme, v sobě. V hloubce, která je často vidět, až když je v našem životě úplná tma. Věřím, že myšlenky a slova tvoří celý svět, a tak není jedno, co si myslíme a co říkáme.

Všechny články

Stránky

Sledujte nás