Znojmo opět zpřístupnilo Radniční věž
18. září 2017
Po necelých třech letech a sílící kritice kvůli nenaplněným plánům soukromého nájemce si Znojmo vzalo zpět Radniční a Vlkovu věž. Turisté a pak i představitelé města byli často nespokojeni s omezováním otevírací doby a také nepřístupností Vlkovy věže.
Zatím je turistům otevřená pouze Radniční věž. „Věž jsme zpřístupnili i kvůli tomu, že k nám teď jezdí na výlety školní děti a vyhlídka z věže na město je jedinečná,“ podotkla mluvčí Znojma Renata Šimečková. Radniční věž bude přístupná od 8. do 12. června a 14. června do 30. září denně od 9 do 17 hodin. Termín otevření Vlkovy věže město zatím neurčilo.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Kritizují Grolicha a mají strach z odlivů voličů k SPD či ANO. Tradicionalisty si nový šéf KDU-ČSL nezískal
-
‚Vzteklý pes‘ Kaddáfí z Libye terorizoval svět. Za semtex se Praze odvděčil velbloudy
-
Petrohradský ekonomický summit nezahájil Putin, ale ukrajinské drony, říká Bříza
-
Zacharov: Duha je meteorologický podvod, neexistuje. Tornádo se v českých podmínkách předpovídat nedá