VIDEO: Petr Bende, David Deyl nebo cimbálovka Antonína Stehlíka. Podívejte se na koncerty ze Znojma

3. leden 2021

Od první adventní neděle až do začátku ledna naděloval Ježíšek ze Znojma hudební podívanou. Všech pět koncertů si užijte z pohodlí vašeho domova.

Prostřednictvím videí, živých vysílání a různých tipů jsme vám chtěli přispět k té nejkrásnější vánoční atmosféře. Ve spolupráci se Znojemskou besedou jsme na každý adventní týden připravili koncert z Městského divadla ve Znojmě.

„Ježíšek ze Znojma“ přinesl na YouTube kanál Koncerty Českého rozhlasu během prosince a o prvním lednovém víkendu celkem pět koncertů. Některé zazněly v přímém přenosu i na rozhlasových vlnách Českého rozhlasu Brno. Vánoční vystoupení si tak mohli vychutnat nejen posluchači na jižní Moravě, ale vlastně diváci z celé republiky.

Podívejte se na videozáznamy

autor: lop

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová