VIDEO: Petr Bende, David Deyl nebo cimbálovka Antonína Stehlíka. Podívejte se na koncerty ze Znojma

3. leden 2021

Od první adventní neděle až do začátku ledna naděloval Ježíšek ze Znojma hudební podívanou. Všech pět koncertů si užijte z pohodlí vašeho domova.

Prostřednictvím videí, živých vysílání a různých tipů jsme vám chtěli přispět k té nejkrásnější vánoční atmosféře. Ve spolupráci se Znojemskou besedou jsme na každý adventní týden připravili koncert z Městského divadla ve Znojmě.

„Ježíšek ze Znojma“ přinesl na YouTube kanál Koncerty Českého rozhlasu během prosince a o prvním lednovém víkendu celkem pět koncertů. Některé zazněly v přímém přenosu i na rozhlasových vlnách Českého rozhlasu Brno. Vánoční vystoupení si tak mohli vychutnat nejen posluchači na jižní Moravě, ale vlastně diváci z celé republiky.

Podívejte se na videozáznamy

autor: lop

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...