Středeční Noční linka: Jaké budou prázdniny?

30. červen 2021

Většina z nás ty příští dva měsíce nebude mít zcela volné, přesto je ale na sklonku června namístě zeptat se, jaké pro vás budou.

Bývaly prázdniny, které jste jako patnáctiletí kapitáni trávili na tajuplném ostrově? A chtěli byste, aby trvaly dva roky? A budou ty letošní cestou pouští a pralesem či divokým Kurdistánem? Nebo aspoň část z července a srpna strávíte dvacet tisíc mil pod mořem? Co pro vás ty letní měsíce, které jsou před námi znamenají? Budou ty letošní prázdniny spíš na samotě u lesa, budou vaše děti a vnoučata jako dva divoši nebo je čeká Honzíkova cesta?

Uděláte-li si čas a zavoláte, budete to moci povědět v dnešní Noční lince s Borkem Kapitančikem všem, kteří budou poslouchat.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...