Sobotní Noční linka: My a naši miláčci

11. květen 2019

 Mohou to být samozřejmě děti, partneři, ale já mám pro dnešní Noční linku na mysli miláčky čtyřnohé. Ty, kteří vás milují bez podmínek a za všech okolností.

Těší se na chvíli, kdy se vrátíte z práce a vítají vás stejně radostně, i když se vrátíte po vynesení odpadků.

Ostatně, říká se, že zejména seniorům živý tvor výrazně prospívá. Nejen, že musíte (ať chcete či ne) na chvíli na procházku, ale bylo prokázáno, že hlazení srsti kočky či psa výrazně snižuje riziko infarktu.

Kdy jste se rozhodli dát domov nějakému živému tvoru a co vás k tomu vedlo? Co jste se svým psíkem, kočičkou, křečkem či želvou zažili?

A jste spíš kočičí nebo psí typ? Máte zvířátko z útulku? Máte doma jiné živé tvory než ty obvyklé? O tom všem budeme mluvit v Noční lince.

autor: Marcela Vandrová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...