Čtvrteční Noční linka: Překvapení na cestách

9. září 2021

Že je život plný překvapení snad není třeba dvakrát připomínat. Ale když se nad tím zamyslíte – jistě je rozdíl, když vás velká i malá překvápka zastihnou doma, na místech která znáte důvěrně, anebo na cestách.

A ať už jsou to cesty po republice, služební, výlety, cesty do zahraničí, je rázem něco jiného, když zjistíte, že bankomat, ze kterého jste si chtěli vybrat hotovost nefunguje, že ten zvuk, který vám byl při řízení podezřelý, byl zvukem dodělávající poloosy nebo když zjistíte, že voucher, kterým jste se měli prokázat při domluveném noclehu ne a ne najít.

S překvapeními, která jste zažili na cestách se můžete svěřit dnešní Noční lince s Borkem Kapitančikem.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...