Zapojte se do folklórní výzvy! Pošlete nám vaše nahrávky a v dubnu je uslyšíte v rozhlasovém éteru

23. březen 2020

Všichni momentálně procházíme novou a neznámou situací. Ale už teď je jasné, že živá kultura přežije a lidová muzika také.

Celá řada muzikantů a zpěváků má již přetlak a touží po aktivním muzicírování. Folklorní redakce Českého rozhlasu Brno a Zlín proto nabízí možnost pustit vaše zajímavé nahrávky do éteru v dubnových vydáních pořadu Na pěknú notečku. Postará se o to naše redaktorka Marie Hvozdecká.

Zde je její výzva, která je určená pro všechny folklorní hudební tělesa, jednotlivce, amatéry, staré i mladé:

Chcete sebe i ostatní potěšit? Chcete, aby vaše nahrávka zazněla v rozhlasovém éteru? Pošlete nám ji! Může jít o záznam aktuální, ale i staršího data. Navíc můžete připojit i vzkaz pro posluchače, který bude potěchou v těchto těžkých časech. Nahrávky posílejte v běžných formátech s krátkým popisem na mail marie.hvozdecka@rozhlas.cz. 

Ze zaslaných nahrávek vytvoříme hned tři dubnové pořady Na pěknú notečku. Moc se na vaše hudebně-folklorní počiny těšíme!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.