Páteční Noční linka: Neobvyklá místa nálezů

18. srpen 2023

Snad i sebepořádnější jedinci aspoň jednou v životě něco někam založili a nemohli to pak dlouho najít. A co teprve ti, kteří si ukládáním věcí na jejich místo hlavu nijak nelámou!

Místa nálezů ovšem mohou někdy být velmi kuriózní, takže jste jistě také zažili ten úlevný pocit poté, co jste klíčky od sklepa našli v pračce a techničák od auta mezi svatebními fotografiemi, a následný povzdech „tady bych to tedy nehledal/a”.

Pokud máte ve svých věcech celoživotně stoprocentní pořádek a nikdy se vám nic podobného nestalo, poslechněte si, jak jsou na tom ostatní posluchačky a posluchači Noční linky, kteří své příběhy svěří jejímu dnešnímu vysílání a Borku Kapitančikovi na čísle 731 800 900. Psát můžete do webového formuláře níže a také na e-mail linka@rozhlas.cz

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?