Nedělní Noční linka: Chvála partnerů

16. říjen 2022

Říká se, že žena dvakrát třikrát pochválená vám jde na ruku dlouhé týdny. Ono to ale platí i pro muže, takže snad složení těch, kteří se budou chtít účastnit dnešní Noční linky bude vyvážené…

V čem je váš partner nedostižný? Za co by vaše paní dostala na vysvědčení jedničku s hvězdičkou? Co by mohl váš partner vyučovat, v čem je lepší než vy? Je jedničkou v empatii, je nedostižné její (jeho) kuchařské umění, sousedky vám závidí manžela díky jeho šikovnosti?

Pojďme v dnešní Noční lince s Borkem Kapitančikem vychválit naše partnery – zavolejte na 731 800 900, napište na web a řekněte, kvůli čemu je váš protějšek k nezaplacení!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...