K čemu je na světě dobrá máta nebo akvárium. Povídačky ze starého mlýna vypráví Zdeněk Junák
Nejprve bylo potřeba někam umístit řasokouli, původně sídlila v půllitru s etiketou televizní stanice, nyní kolega odněkud ze skladu přivláčel malý skleněný kvádr. Akvárium! Vypráví Zdeněk Junák.
Rozhlasová kolegyně pečuje o krásný historický mlýn. A prožívá tam věci, které stojí za zaznamenání. A tak ji Zdeněk Junák zkusil přesvědčit, aby zápisník s těmito zážitky otevřela a nechala nás do něj nahlédnout.
Fejetony Julie Kalodové pod názvem „Semlelo se ve mlejně“ přinášíme každou středu. Poslouchejte Srdcovky Zdeňka Junáka od pondělí do pátku po deváté hodině na vlnách Českého rozhlasu Brno a Českého rozhlasu Zlín.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor

Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.