V Hodoníně prodal někdo do dvou výkupen se šrotem munici z druhé světové války
Do hodonínské výkupny kovů někdo prodal šrot s funkční municí z druhé světové války. Pracovníci výkupny ho našli už minulý pátek. Na podobný nález upozornila dnes i další šrotovna v Hodoníně.
V jedné z beden našli pracovníci šest dělostřeleckých granátů a leteckou pumu. Kriminalisté zjišťují, kdo nebezpečný kov přivezl, řekl mluvčí policie Petr Zámečník:
„Zatím nevíme, kdo to tam odevzdal, protože není ani zdokumentováno, kdy k výkupu došlo. Takže nemáme konkrétní stopu na konkrétní osobu, nicméně policisté se případem zabývají.“
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Dusno kolem plynovodů Net4Gas: Mezi usnesením minulé vlády a pokynem k nákupu pro ČEPS je rozpor
-
Rozkryl ROP Severozápad, zastavil dotace Agrofertu. Teď chce Steiner vyzvat ‚neviditelného‘ senátora STAN
-
Rusové prolamují i Čechy oblíbené šifrovací aplikace, hrozí také převaha čínské AI, varuje kyberúřad
-
Polsko se stalo velmocí ve výrobě syntetických drog. ‚Jsme tak trochu druhá Kolumbie,‘ řekl šéf policie