Pořad Na pohovce Jožky Kubáníka, do kterého přijala pozvání Dagmar Pecková, bavil i diváky Slováckého divadla
Veselé povídání Jožky Kubáníka s operní pěvkyní Dagmar Peckovou z jeviště Slováckého divadla v Uherském Hradišti.
Na pohovce Jožky Kubáníka - tak se jmenuje talk show Českého rozhlasu Zlín, ve které herec Josef Kubáník každou neděli v 11 hodin (v repríze pořadu pak následující sobotu v 15 hodin) zpovídá zajímavé osobnosti a s humorem, nadhledem a empatií s nimi probírá neméně zajímavá témata.
Čtěte také
A protože zábavy, dobré muziky a humorných historek není nikdy dost, rozhodli jsme se ve spolupráci se Slováckým divadlem v Uherském Hradišti užít si oblíbený pořad naživo přímo na jevišti s vámi posluchači coby diváky.
Jedním z hostů v roce 2024 byla i operní pěvkyně, žena s osobitým humorem, nabitá pozitivní energií – Dagmar Pecková. Záznam tohoto pořadu přímo z jeviště Slováckého divadla v Uherském Hradišti vám nabízíme v záznamu.
Všechny hosty a rozhovory z pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka najdete i na webu rozhl.as/Kubanik nebo v podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.
Související
-
Na pohovce Jožky Kubáníka živě se Simonou Stašovou ve Slováckém divadle
31. října 2022 jste na prknech Slováckého divadla v Uherském Hradišti mohli „naživo“ vidět natáčení talk show rozhlasového pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka.
-
Václav Neckář odstartoval oslavy svých narozenin v Uherském Hradišti na rozhlasové Pohovce
Hostem na rozhlasové Pohovce Jožky Kubáníka byl Václav Neckář, který společně s diváky Slováckého divadla v Uherském Hradišti odstartoval oslavy svých narozenin.
-
KVÍZ: Co možná nevíte o českých populárních osobnostech?
Připravili jsme pro vás kvíz, ve kterém se dozvíte, co na sebe v rozhovorech prozradily populární české osobnosti v pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka.
Více o tématu
E-shop Českého rozhlasu
Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.
Václav Žmolík, moderátor
Zmizelá osada
Dramatický příběh viny a trestu odehrávající se v hlubokých lesích nenávratně zmizelé staré Šumavy, několik let po ničivém polomu z roku 1870.