Plavba po Baťově kanále

30. květen 2014

Český rozhlas Brno pravidelně vysílá v letních měsících z řady míst Jihomoravského a Zlínského kraje. Akcí, kterou tato vysílání startují, se stala už tradiční plavba po úseku Baťova kanálu. Prohlédněte si fotogalerii z plavby.

Letos jste se mohli plavit i bavit přímo v Uherském Hradišti 4.června. Od 13 hodin se uskutečnilo několik okružních plaveb (cena plavby bude 10,-Kč) se startem i cílem v přístavišti na Moravním náměstí.

Kromě plaveb vás na místě čekal odpolední kulturní program se skupinou Vinařští romantici a místní cimbálovou muzikou Harafica. K vidění a poslechu bylo také živé vysílání pořadu Rendez-vous s Věrou Hotařovou. Do vysílání od 14 hodin přišli ředitel Povodí Moravy, Závod Střední Morava Uherské Hradiště Pavel Cenek, ředitel společnosti Baťův kanál Vojtěch Bártek, Zdeňka Šlosarová z popovického Amfíku Bukovina, herec Zdeněk Junák a starosta Uherského Hradiště Květoslav Tichavský.

autor: Marek Zouhar
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser