Pátým Pejskem týdne je pětiletá Máša

30. říjen 2016

Trojici voříšků a jednoho jorkšíra doplňuje po ukončení hlasování v pátém týdnu soutěže Dej pac havanský psík Máša.

Pátý Pejsek týdne, havanský psík Máša, má prý nejkrásnější oči na světě. Myslí si to zřejmě nejen její panička, protože v pátém týdnu soutěže Dej pac tahle fenečka nasbírala celkem 1 154 hlasů.

Zdá se tedy, že prosincové finále soutěže, ve kterém se o Vaše hlasy utká celkem deset finalistů, bude mít pestré obsazení. Zatím se do finále dostali tři voříšci, jeden mini jorkšír a nově havanský psík.

Podle své paničky, Žanety Arbanové z Otrokovic, je Máša nejen sympatický pejsek, ale je také velmi statečná a houževnatá. „Bohužel se narodila s vadou kloubů na zadních packách a má za sebou už třetí operaci. Obdivujeme, jak je čemukoliv pokorně oddaná a jak přes veškeré operace a bolesti dokáže být stále veselá a neustále nám dávat najevo svou bezmeznou lásku,“ svěřila se v přihlášce Mášina panička.

Máša jako další Pejsek týdne vyhrává psí balíček pro potěšení i pochutnání v hodnotě tisíc korun a zároveň postupuje do finále soutěže, kde bude o hlavní cenu soupeřit s devíti dalšími pejsky.

Teď se můžete podívat, jak si pejsci v pátém týdnu vedli:

autor: ska
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...