Páteční Noční linka: Změna času

29. březen 2024

Blíží se změna času a s ní se objevují otázky ohledně toho, jak se s ní co nejlépe vyrovnat.

Jaká je vaše osobní zkušenost se změnou času? Jak ji vnímáte vy a vaše okolí? Jak se proměňuje váš denní režim a jak se s tím dokážete úspěšně vyrovnat?

Sdílejte s námi své příběhy, tipy a triky, které vám pomáhají přežít tento časový posun s minimálními dopady na vaše každodenní životy. Vaše příspěvky jsou pro nás cenné a pomohou nám lépe porozumět této každoroční události.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.