Chcete se podívat do brněnské budovy Českého rozhlasu nebo si v ní dokonce pronajmout kancelář? Na této stránce najdete praktické informace a kontakty.
Pronájem kancelářských prostor
Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v nově zrekonstruované budově Českého rozhlasu v centru Brna? V takovém případě kontaktujte vedoucího provozu rozhlasového studia Martina Kozlovského (e-mail: martin.kozlovsky@rozhlas.cz).
Pronájem studií
Chcete si ve studiích brněnského rozhlasu pořídit nahrávku ve špičkové kvalitě s našimi mistry zvuku? Napište vedoucímu provozu rozhlasového studia Martinovi Kozlovskému (e-mail: martin.kozlovsky@rozhlas.cz).
Klub přátel Českého rozhlasu Brno
Jste našimi věrnými posluchači a fanoušky? Přidejte se do našeho klubu přátel! Členům mimo jiné ve vysílání pogratulujeme k jejich narozeninám a svátkům. Formulář ke stažení:
Obecná pravidla soutěží ve vysílání
Pravidla pro účast v soutěžích pořádaných Českým rozhlasem Brno najdete tady.
Archivní zvukové nahrávky
Máte-li zájem o využití nahrávek z archivu Československého, později Českého rozhlasu Brno, podrobné informace najdete zde.
Exkurze
Zajímá vás, jak to vypadá v budově Českého rozhlasu Brno, kterou navrhl architekt Ernst Wiesner? V rámci prohlídky se seznámíte s rozhlasovou historií, prohlédnete si vysílací techniku, podíváte se na rozhlasový světlík, luxferový strop a navštívíte také původní bankovní trezor.
Kapacita jedné prohlídky je maximálně 20 osob. Při větším počtu návštěvníků budete rozděleni do dvou skupin. Maximální kapacita exkurze je 40 osob (větší počet osob není možný provést s ohledem na provoz v budově). Prohlídka trvá přibližně jednu hodinu a lze se na ni registrovat pouze ve všední dny v nabízených časech.
Upozornění: Prohlídka je bezplatná, ale není bezbariérová. Požadovaný termín, který si vyberete ve formuláři, je vaším návrhem. Počkejte prosím, až se vám ozveme s potvrzením.
Vyplňte nám prosím následující formulář:
Žádost o exkurzi v českém rozhlase Brno
E-shop Českého rozhlasu
Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.
Václav Žmolík, moderátor
Zmizelá osada
Dramatický příběh viny a trestu odehrávající se v hlubokých lesích nenávratně zmizelé staré Šumavy, několik let po ničivém polomu z roku 1870.