Nalaďte se do pohody a vyhrávejte digitální DAB+ rádia s Českým rozhlasem Brno

31. leden 2021

Poslouchejte Český rozhlas Brno a zahrajte si o nové digitální DAB+ rádio, díky kterému uslyšíte své oblíbené rozhlasové pořady čistěji a bez šumu. Nalaďte si nás každý všední den ráno po půl deváté, poznejte krátkou zvukovou ukázku, správně zodpovězte soutěžní otázku a rádio je vaše!

Soutěžit o digitální rádia můžete každý den od pondělí do pátku po celý únor. Stačí pozorně poslouchat naše vysílání v čase 8:35-8:40, jako první se dovolat na studiovou linku 726 46 5200 a správně zodpovědět vědomostní otázku. V případě, že první soutěžící neodpoví správně, dostává šanci ještě druhý posluchač.

Digitální DAB rádia (ilustrační foto)

Nalaďte si Český rozhlas Brno na digitálním rádiu DAB+

Digitální rádio DAB+ nabízí více stanic, kvalitnější zvuk a doprovodné grafické informace. A na přijímačích můžete přitom ladit i stávající vysílání v pásmu FM. Přejít na vysílání DAB+ je přitom jednoduché. Stačí si pořídit rozhlasový přijímač s označením „DAB+“.

O digitálním vysílání se více dozvíte na stránkách www.dobadabova.cz a www.digitalniradio.cz.

Máte-li přijímač s barevným displejem, zobrazují se vám na něm také bez nutnosti připojení k internetu například fotky moderátorů, loga rozhlasových stanic, názvy právě hraných skladeb, předpověď počasí a další doplňkové informace k vysílání.

autor: nwe
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.