Folklorně zaměřené zvaní do Rožnova, Brna, Břeclavi a Strání

21. listopad 2022

Společně s tematickou muzikou vás pozveme do Brna na tanečně-hudební představení VUS Ondráš s názvem Ondrášovské putování. Dále do Rožnova pod Radhoštěm na přímý přenos Českého rozhlasu s názvem Muzikanti z Radhoště. Zazní pozvánka do Staré Břeclavi, kde se uskuteční 37. Hudecké dni a pozveme také do Strání (místní části Květná), kde mají nový kulturní dům, který odzkouší BROLN se svými sólisty a místními muzikanty a zpěváky.

Spustit audio

Související

  • Ze setkání folklorních redaktorů

    Na pěknú notečku živě! Pořadem provází hudební dramaturg Českého rozhlasu Brno Jaroslav Kneisl a hudební redaktor Českého rozhlasu Ostrava Zdeněk Tofel.

  • Na pěknú notečku s BROLNem

    S Brněnským rozhlasovým orchestrem lidových nástrojů zazpívají Jožka Černý, Zdena Hovorková, Jan Beran, Lubomír Málek, Luboš Holý či Jožka Severin.

  • Listopadové pozvánky

    Jaké folklorní akce můžete navštívit během listopadu? Aktuální pozvánky pro vás vyhledala a pořadem provází Marie Hvozdecká.

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.