Čtvrteční Noční linka: Vzpomínky na brigády

16. květen 2024

Dnes se v Noční lince společně ponoříme do vzpomínek na doby, kdy jsme chodili na brigády. Byly to jistě časy plné humoru, přátelství a nezapomenutelných zážitků. 

Pojďte si s námi na toto období vašeho života nostalgicky zavzpomínat. Jaká byla vaše nejlepší brigáda a jaká byla naopak ta nejhorší? Máte brigády i v dnešní době?

Zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.