BROLN – Zpěváci z Podluží

23. září 2022

Písně v podání BROLNu a známých zpěváků z Podluží vybral a sestavil Jan Kosík. Zaposlouchejte se do krásných melodií v podání Vojtěcha Račického, Františka Fatěny, sester Bartošových a sourozenců Baťkových za doprovodu BROLNu.

autor: Jan Kosík
Spustit audio

Související

  • BROLN orchestrální

    Jan Káčer vybírá z neopakovatelných koncertních kusů širokého repertoáru Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů.

  • BROLN ve studiu v letech 2013-2022

    Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů byl založen před sedmdesáti lety. Jaroslav Kneisl vybírá studiové nahrávky z posledních deseti let.

  • BROLN s Kamilou Tomšejovou

    Slavnostní křest CD BROLN a Kamila Šošovičková se konal 14. srpna 2021 v tornádem zničených Mikulčicích. Na tento zážitek zavzpomíná právě Kamila Tomšejová-Šošovičková.

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...