O pořadu Vesele i Vážně o Víkendu

Pestrý kaleidoskop informací, dobrých rad i zábavy.

Moderátorka Jana Kobylinská provede posluchače o víkendu třemi hodinami pořadu, který pomůže setřást starosti pracovního týdne. Kromě zábavy se ale můžete těšit i na hromadu užitečných informací.

Chybět nebude podrobná předpověď počasí, aktuální doprava, ani informace o víkendovém dění v Jihomoravském i Zlínském kraji. Sportovní dění přiblíží sportovní komentátor a náš stálý spolupracovník Jaromír Meixner.

To vše doplněno pozvánkami na kulturní, sportovní i zábavné akce v regionu a o soutěž „Hádej, kdo/co jsem“. V sobotu i v neděli pak přijde i zajímavý host.

Pořad připravují

Další pořady

 • Strom lásky mý

  Písničkami z 80. let končí nejeden večírek a lidé si je často rádi prozpěvují. Jedna z nejvýraznějších osobností této doby má své kořeny na Moravě, konkrétně v Hulíně.

 • Xaver a host

  Rozhovory, které mají šťávu.

 • Stretnutie

  Stretnutie je vysielanie Českého rozhlasu pre slovenských spoluobčanov, ale aj pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o Slovensko a radi počúvajú slovenčinu.

 • Oldies jako na dlani

  Pořad nabízí pohled odjinud. Historická fakta, vztahující se k interpretům i skladbám. Informace, které jinde neuslyšíte.