Užijte si s námi Léto v lázních! V Hodoníně zazpívá Ilona Csáková a Milan Drobný

31. srpen 2020

Rozhlasový cyklus Léto v Lázních zavítá v sobotu 5. září do Lázní Hodonín. Vstupné na akci je zdarma.

Těšit se můžete na pěvecká vystoupení Ilony Csákové a Milana Drobného. Mezi 13. a 14. hodinou odvysílá Český rozhlas Brno přímý přenos hodinového lázeňského speciálu.

Moderátorem bude Pavel Kudrna, kterého posluchači znají z víkendového pořadu Výlety. Seznámí návštěvníky a posluchače nejen s historií konkrétního lázeňského města, ale také s jejich specializací, raritami a doporučí i tipy na výlety v okolí.

Moderátor Pavel Kudrna během lázeňského speciálu v Lázních Lednice

Cílem projektu Léto v lázních je podpořit české lázeňství a představit historii a současnost významných lázeňských měst. Partnerem projektu je Svaz léčebných lázní ČR.

Vstupné je zdarma. Více informací najdete na webu Letovlaznich.cz

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...