Užijte si s námi Léto v lázních! V Hodoníně zazpívá Ilona Csáková a Milan Drobný

31. srpen 2020

Rozhlasový cyklus Léto v Lázních zavítá v sobotu 5. září do Lázní Hodonín. Vstupné na akci je zdarma.

Těšit se můžete na pěvecká vystoupení Ilony Csákové a Milana Drobného. Mezi 13. a 14. hodinou odvysílá Český rozhlas Brno přímý přenos hodinového lázeňského speciálu.

Moderátorem bude Pavel Kudrna, kterého posluchači znají z víkendového pořadu Výlety. Seznámí návštěvníky a posluchače nejen s historií konkrétního lázeňského města, ale také s jejich specializací, raritami a doporučí i tipy na výlety v okolí.

Moderátor Pavel Kudrna během lázeňského speciálu v Lázních Lednice

Cílem projektu Léto v lázních je podpořit české lázeňství a představit historii a současnost významných lázeňských měst. Partnerem projektu je Svaz léčebných lázní ČR.

Vstupné je zdarma. Více informací najdete na webu Letovlaznich.cz

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.