Středeční Noční linka: Novoroční výprodeje a povánoční slevy

6. leden 2021

Máte rádi výprodeje a různé slevy, které přicházejí zpravidla už krátce po vánočních svátcích? Víte, na co si při nich dát pozor? A pokud výprodejů využíváte, jak to vypadá letos? Využíváte pouze internetové obchody? Udělali jste někdy špatný obchod, i když to na první pohled vypadalo velmi výhodně? A co byste doporučili ostatním?

Koho by při nákupech různého druhu zboží nepotěšily slevy, že? A jak známo po vánočních svátcích a na počátku roku jich bývá velmi mnoho a reklamy na každém obchodě nás vřele zvou na výhodné nákupy, ale.....?! Letos je sice situace výrazně jiná, ale kdo si chce výprodeje najít, ten je určitě někde najde!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.