Středeční Noční linka: Kdo má navždy místo ve vašem srdci?

29. září 2021

Už víc než dvacet let připadá na dnešek Světový den srdce. Srdce máme jen jedno a pečovat o tento nejvytrvalejší sval našeho těla bychom měli každodenně a zodpovědně.

O tom, jak je tomu u vás si v dnešní Noční lince s Borkem Kapitančikem také můžete povídat. Ale i když je prevence srdečních chorob tím hlavním důvodem dnešního Světového dne, jistě nebude od věci ještě jedna otázka: Koho máte navždy ve svém srdci? Bezpochyby to budou naši rodiče a naše děti, ale najde se právě v srdci, kam automaticky (byť ne zcela správně) umísťujeme své city, místo i pro další?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...