Sobotní Noční linka: Jak moc je pro vás důležitá rodina?

5. leden 2019

Každý z nás jsme vyrůstali v jiném prostředí a přestože se na první pohled může zdát, že jsme stejní - nemyslím tím, jak vypadáme, máme ruce, oči, chodíme, mluvíme - každý jsme jiný.

Formovalo nás prostředí ve kterém jsme vyrůstali a lidé kolem nás. Jak moc důležité podle vás je místo našeho narození? Jsou jiní ti, kteří se narodili na horách, na Vysočině, v malé vesničce na jižní Moravě anebo ve velkoměstě?

Kdo z těch, kteří žili kolem vás, byl pro vás nejdůležitější? Kdo vám dal pro život nejvíc? O kom z vašeho rodu se doma nejčastěji vyprávělo? Kdo byl skutečnou hlavou rodiny? Jaká je historie vašeho rodu?

O tom budeme mluvit v sobotní Noční lince, ve které se na vás těší Marcela Vandrová.

autor: Marcela Vandrová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...