Řekni mi, co čteš: Vyhrávejte audioknihy ve vysílání Českého rozhlasu Brno

18. březen 2017
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jarka Eliášová a soutěž Řekni mi, co čteš

Druhá polovina března bude na vlnách Českého rozhlasu Brno patřit knihám.

Do vysílání Českého rozhlasu Brno se na dva týdny, od 14. března do 25. března, vrací oblíbená soutěž „Řekni mi, co čteš“.

Každý všední den, tedy celkem desetkrát, mají posluchači možnost hádat jedno dílo světové nebo české literatury a vyhrát toto dílo jako audioknihu.

Čtěte také

Jako vodítko poslouží posluchačům pět indicií, které ve vysílání zazní v průběhu celého dne.

První indicii v pořadu „Dobré ráno, Moravo“ a poslední indicii v pořadu „Rendez-vous“ navíc doprovodí ukázka z audioknihy. Knihy do soutěže vybírala moderátorka Jarka Eliášová, jejíž původní profesí je knihovnictví.


Soutěžní SMS musí být zaslána na číslo 900 11 04 ve tvaru MORAVA (mezera) odpověď, kdy odpověď musí obsahovat název díla, jméno a příjmení soutěžícího. (Příklad zaslané SMS: MORAVA KYTICE, MARIE NOVAKOVA). Text pište bez háčků a čárek. Příjem a zpracování SMS technicky zajišťuje společnost Advanced Telecom Services, s.r.o. (ATS). Cena 1 SMS jsou 4,- Kč vč. DPH. Příjem SMS je každý den ukončen ve 14:30.

Komu by snad nápověda v podobě ukázky z audioknihy unikla, najde ji každý den po 9. hodině ráno v tomto článku.

Hlavní cenu, tedy uhodnutou audioknihu, vyhraje ten posluchač, který se po výzvě moderátora dovolá jako první do studia na číslo 542 215 678 nebo 542 218 484 se správnou odpovědí.

O druhou cenu v pořadí, tištěnou knihu, mohou posluchači soutěžit prostřednictvím SMS zpráv. Pravidla pro posílání zpráv vidíte v boxu vlevo. Přijímání SMS odpovědí končí už ve 14:30. Každá ze správných SMS odpovědí bude mít přidělené pořadové číslo podle času doručení.

Vítěz hlavní ceny pak bude mít v rozhovoru s moderátorem za úkol jmenovat číslo v rozmezí počtu došlých správných odpovědí. Odesílatel zprávy s tímto pořadovým číslem bude vítězem druhé ceny.

autor: ska
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Z Frenštátu do pohádky. Stačí věřit na dobré konce.

Veronika Sedláčková, moderátorka ČRo Plus

Pohádka o Raškovi

Pohádka o Raškovi

Koupit

Jiří Raška vyhrál na olympijských hrách v Grenoblu 1968 zlatou olympijskou medaili. Spisovatel Ota Pavel úspěch popsal v nezapomenutelné Pohádce o Raškovi. Čte Oldřich Kaiser