Pro všechny děti: zavolejte, zazpívejte a dostanete dárek!

1. červenec 2017

S prázdninami začíná i oblíbená soutěž Prázdniny u babičky. Zapojte své děti a vnoučata!

Máte dítě nebo vnouče do patnácti let, které pěkně zpívá? Po celé léto může ve všední den za svou odvahu a za písničku vyhrát ve vysílání Českého rozhlasu Brno nějaký pěkný dárek.

Soutěž Prázdniny u babičky naši pravidelní posluchači znají z minulých let. Pravidla jsou velice jednoduchá.

Stačí se od pondělí do pátku na výzvu moderátora ranního pořadu „Dobré ráno, Moravo!“ dovolat do studia na některou z linek 542 21 5678 nebo 542 21 84 84 jako první.

U telefonu musí být dítě mladší patnácti let, které si může vzít na pomoc libovolný počet dalších dětí a dospělých (klidně můžete na místo svolat improvizovaný rodinný sbor).

Dítě, které bude hlavním účinkujícím, pak zazpívá písničku podle vlastního výběru a získá tak cenu. Obvykle jí je kniha, společenská hra nebo CD.

Svůj výkon si navíc může poslechnout ve vysílání Českého rozhlasu Brno ještě týž den v 15:50 v pořadu Rendez-vous s Milanem Nohou a spolu s ním i příbuzní a známí, kteří snad ranní premiéru nestihli.

Těšíme se na všechny malé i větší zpěváky a zpěvačky! Soutěž trvá po celé prázdniny, tedy od 3. července až do 1. září.

autor: ska
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová