Prázdniny u babičky s písničkou. Vyberte nejlepší zpěváčky na Moravě

3. září 2018

Morava je krásná zem a k tomu velice zpěvná. Zpívá kdekdo, třeba děti na prázdninách. Do vysílání se tak vrací tradiční prázdninová rubrika Prázdniny u babičky. Letos v ní můžete vyhrát krásné knížky, digitální rádia, ale i praktickou sadu nádobí.

Co pro to musíte udělat?

Stačí kdykoliv během prázdnin zavolat do Českého rozhlasu Brno kolem 12:30 do pořadu Morava krásná zem ve všední den nebo Blahopřání s písničkou o víkendu. Pokud vaši známí, sousedé, kamarádi, přátelé a příbuzní nestihnou dítě zpívat přímo ve vysílání, písničku ještě reprízujeme ve večerní části pořadu zhruba v 18:30. Pravidla soutěže naleznete zde.

Takže nezapomeňte o prázdninách poslouchat Český rozhlas Brno a Český rozhlas Zlín, protože jen tady víme, že Morava je krásná zem!

 

Soutěžící z 9. týdne (27. 8. - 2. 9.)

Vítězem 1. kola se stal Luboš Bulejko ze Strání. Druhé kolo vyhrála Sára Zorgani z Hovoran a třetí kolo ovládl Tadeáš Čermák, který se stal i celkovým vítězem měsíce července. Další vítězkou byla Klára Chmelařová z Kostelan nad Moravou. 

Týdnu z přelomu července a srpna dominovali sourozenci Lukáš a Anička Hradilovi. První srpnový týden vyhrála Klára Kachyňová. Další vítězkou je Klára Kleinová. V ryze holčičím klání získala nejvíce hlasů Terezka Bílková. Tito postupují do další části soutěžě o měsíční výhru.

Hlasovat můžete do příštího pondělí 10. září do 10:30 hodin.

autoři: lop , Jiří Kokmotos
Spustit audio