Prachatice jsou v ČFL opět první

9. červen 2003

Fotbalisté Prachatic porazili ve 30. kole ČFL tým Letohradu 4:2 a dvě kola před koncem soutěže se vrátili do čela tabulky. Dosud vedoucí Slavia B totiž prohrála 0:1 v Chrudimi, a současně tak skončila její série devíti vítězných zápasů za sebou. Varnsdorf je po vítězství 5:0 nad Semicemi čtvrtý.

Výsledky - 30. kolo: Prachatice - Letohrad 4:2 (2:0), Admira/Slavoj - Hradec Králové B 0:0, Chrudim - Slavia Praha B 1:0 (1:0), Krč - Liberec B 1:0 (1:0), Kolín - Semily 2:0 (0:0), Střížkov - Milín 2:0 (1:0), Varnsdorf - Semice 5:0 (1:0), Teplice B - České Budějovice B 2:1 (1:0), Příbram B - Sibřina 1:2 (1:2).

Fotbalisté Strakonic využili v divizi A sobotního zaváhání vedoucího Břevnova a díky vítězství 4:0 nad Aritmou snížili svou ztrátu na druhém místě na osm bodů. Třetí zůstaly Satalice, přestože podlehly Přešticím 0:2.

Výsledky - 30. kolo: Klatovy - Benešov 5:2 (2:1), Třeboň - Břevnov 3:3 (2:0), Vejprnice - Doubravka 0:1 (0:1), Milevsko - Hluboká 0:2 (0:1), Satalice - Přeštice 0:2 (0:1), Písek - Rokycany 1:1 (0:0), Kaplice - Sezimovo Ústí 0:2 (0:1), Strakonice - Aritma Praha 4:0 (1:0).

autor: čro čb | zdroj: ČTK