Pouť posluchačů Českého rozhlasu Brno podruhé. Zveme vás do Hlubokých Mašůvek
V rámci letošního jubilejního Svatého roku se pořádají kromě různých duchovních akcí také poutě – vyrazte na tu rozhlasovou do Hlubokých Mašůvek na Znojemsku. Udělejte si v neděli 15. června výletní odpoledne s Českým rozhlasem Brno. Mši, která začne v 15 hodin, povede brněnský biskup Pavel Konzbul.
Pouť se koná za každého počasí. Budou připravena místa k sezení, ale doporučujeme vzít si vlastní skládací sedátko.
Parkování na místě
Parkovací zóny budou v obci vyznačeny. Parkoviště pro autobusy je na silnici při odbočení ze silnice směr Jevišovice na JZD (za rybníkem vpravo).
Ostatní parkoviště jsou pro osobní auta – před rybníkem vlevo, náměstíčko u hasičské zbrojnice, přilehlá ulička naproti a parkoviště u hřbitova, na louce před hřbitovem a v areálu fotbalového hřiště. Parkovací místa jsou vyznačena tady.
Setkání s rozhlasáky
Na místě se pak můžete setkat s moderátory oblíbených pořadů Morava, krásná zem a Blahopřání s písničkou a dalšími pracovníky Českého rozhlasu Brno. Autogramiáda se uskuteční v čase 13:30 – 15:00. Těšit se na vás bude Ivana Slabáková, Květa Navrátilová a Jiřina Ostrá.
Od středy 11. května do neděle 15. května budeme v ranním vysílání a poledním pořadu Morava, krásná zem vysílat zážitky z pěší pouti naší kolegyně Julie Kalodové. Tak si nás nalaďte! Budeme se na vás těšit v Hlubokých Mašůvkách.
A pokud máte chuť, můžete o den dříve (v sobotu 14. května) od 10 do 12 navštívit blízký zámek Jevišovice a Srdcovky Zdeňka Junáka na cestách.
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor


Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.