Poslední víkend v omezení kvůli stavbě šesti pruhů. Práce na dálnici D1 u Brna jsou hotové
4. duben 2025 08:20
Řidiče na D1 u Brna čeká poslední víkend omezení kvůli stavbě šesti pruhů dálnice. Práce jsou hotové, silničářům teď zbývá odstranit provizorní dopravní značení mezi sjezdy na Vídeň a Bratislavu.
Šest pruhů na 1,5kilometrovém úseku auta naplno využijí od pondělního rána (7. dubna). Potvrdil generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic Radek Mátl: „Gro těch prací proběhne v noci, od 20-21 hodin se začne přehazovat provoz, stahovat svodidla, aby v pondělí už nebyla žádná omezení.“
Přes léto budou auta na D1 kolem Brna projíždět bez omezení, na podzim začne kompletní přestavba křížení dálnic D1 a D2.
Detaily si poslechněte v audio příspěvku.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Nastává další mocenská změna. Babiš byl doteď ve vztahu s Pavlem v defenzivě, teď už ale nemusí
-
Ať ruské diplomaty před vstupem do České republiky prověří tajné služby a policie, chce Černínský palác
-
Kontrabáš, pečáky, řízek knedlo zelo. Místní kuchyně žije na Valašsku, Slovácku a ve východních Čechách
-
Pavel jmenuje Babiše premiérem. Šéf hnutí ANO se do křesla vrací po čtyřech letech