Poradna Apetýtu: co dělat, když vám hrozí exekuce

1. březen 2018

Objevil se za vašimi dveřmi stín exekutora a vy nevíte, jak jej zahnat? Máte podezření, že jste v tísni přistoupili na půjčku, která je pro vás extrémně nevýhodná? A jak vůbec rizikovou půjčku včas rozpoznat? To jsou jen některé z otázek, které zazněly ve čtvrteční poradně Českého rozhlasu Brno a Zlín.

Aneta Kuslová z Občanské poradny Strop ve Zlíně, která byla jejím hostem, také vysvětlila, proč a kde je třeba co nejdřív vyhledat  pomoc, když své závazky přestáváte zvládat. Celý její rozhovor s moderátorkou Andreou Kratinovou a posluchači na telefonu si můžete poslechnout i na našich webových stránkách.  

autor: Andrea Kratinová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.