Pondělní Noční linka: Co jste ochotni obětovat ze svého pohodlí?

25. leden 2021

Už delší dobu hovoříme o tom, že prožíváme nelehké období. Co jste ochotni obětovat ze svého pohodlí vy? Je vám lhostejný osud cizích lidí nebo se dokážete uskromnit a pomoci druhým v nesnázích? Komu jste pomohli, nebo kdo v případě potřeby pomohl vám? Říká se, že kromě zdraví, je vzácný náš čas. Komu jste věnovali svůj čas? Nelitovali jste?

Mně osobně nikdy osud druhých lidí lhostejný nebyl. Snažím se pomáhat, ale život už mě naučil, že mohu pomáhat do výše svých možností. Pokud jdete nad své možnosti, může se vám to vymstít.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...