Páteční Noční linka: Jak se vám plní životní sny?

19. únor 2021

Jaký sen jste si splnili a co jste pro to museli udělat? Kam až jste se museli za svým snem vydat ? Byla za vašim splněným snem i nějaká daleká cesta? Co všechno musí podle vás člověk udělat, aby si svůj sen splnil? Co jste si splnili třeba až v pozdějším věku?

Trpělivost růže přináší a to platí i v případě našich životních snů. Jen ten, kdo se nevzdá a také nepřestane doufat, je svědomitý a cílevědomý má šanci, že se mu to co si přeje splní. Nakolik je k naší snaze důležité i štěstí, to už ponecháme na každém z vás, ale rádi si o tom poslechneme od vás, posluchačů Noční linky.

Jak jste si splnili svůj sen vy? Co jste pro to museli udělat, co dát, případně obětovat. Na vaše vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...