Nedělní Noční linka: Jaký je váš současný režim s ohledem na situaci, kterou zažíváme?

22. březen 2020

Zůstali jste doma nebo pracujete? Využili jste volný čas k dobrovolnictví, pomáháte druhým? Změnil se vám režim dne, chod Vaší rodiny? Chodíte více do přírody nebo jste na své zahrádce? V čem je to pro vás teď jiné?

Učením, hraním, sledováním videí či pořadů v televizi nebo na počítači vyplňuje čas většina dětí, které kvůli situaci ohledně koronaviru nemohou chodit do škol.

Některé děti pracující rodiče odvezli k prarodičům, většina jich ale zůstává doma. Lidé proto často musejí skloubit práci s péčí o děti a jejich vzdělávání.

Vycházky ven omezili lidé na minimum. Pokud je to možné, chodí spíš do přírody nebo na zahrady.

Prostor pro vás a vaše vyprávění bude v Noční lince s moderátorem Karlem Sladkým. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?