Mora v Pardubicích neskórovala a prohrála počtvrté za sebou. Prožívá nejhorší období v sezoně

27. leden 2022

Hokejisté Olomouce podlehli v dohrávce 43. kola základní části Pardubicím na jejich ledě 0:3 a připsali si čtvrtou porážku v řadě. Také počtvrté v sezoně neskórovali. Delší sérii proher za sebou Kohouti v této sezoně dosud netáhli.

Hanáci nedokázali využít dobré příležitosti zejména ve druhé třetině, všechny zlikvidoval pardubický gólman Dominik Frodl, který měl na konci zápasu 31 úspěšných zákroků.

„Do zápasu jsme vstoupili dobře, první třetina byla dobrá. Ve druhé jsme inkasovali, Pardubice využily šanci. My jsme měli podobné, ale bohužel jsme je nedali. I ve třetí části jsme si vytvořili příležitosti, hlavně za stavu, kdy jsme prohrávali 0:1, ale žádné jsme neproměnili, proto si odvážíme nula bodů,“ hodnotil trenér olomouckých hokejistů Jan Tomajko.

Olomoučtí tak stále zůstávají na jedenáctém místě tabulky, na třináctý flek, na němž jsou aktuálně Karlovy Vary a který nezajišťuje postup do vyřazovací části, však mají náskok jen jednoho bodu.

Další zápas hrají olomoučtí hokejisté v pátek, znovu venku. Tentokrát na ledě osmé Mladé Boleslavi.

autoři: Tomáš Lörincz , dja