Humoriáda na cestách slavila úspěch a rozdávala radost v brněnském Divadle Radost

30. říjen 2019

Také poslední říjnové úterý patřilo Humoriádě na cestách. Tentokrát se lidé bavili hodinu a půl ve vyprodaném Divadle Radost v Brně. Své historky, anekdoty a veselé zážitky vyprávěli Uršula Kluková, Jan Přeučil a Ondřej Kepka. Písničkami program doplnil zpěvák Marcel Zmožek a večerem diváky provedl Patrik Rozehnal.

Humoriáda na cestách je zábavný interaktivní pořad, do kterého se zapojují i sami diváci. Svým hlasováním rozhodnou, jak bude program pokračovat – jaké historky a anekdoty dále uslyší. Záleží vždy jen na síle potlesku. A tak v Brně návštěvníci rozhodli, že Jan Přeučil vyprávěl lechtivou historku, kterou zažil s Jiřím Kodetem, Ondřej Kepka zavzpomínal na básnickou improvizaci své maminky Gabriely Vránové a Uršula Kluková rozesmála publikum svým vyprávěním o vítání příbuzných z ciziny.

Jan Přeučil se vyznal k lásce k rozhlasu a k Humoriádě zvlášť, na které obdivuje krásnou češtinu všech účinkujících včetně moderátorů. Ondřej Kepka přiznal, že ho přitahuje živé vysílání s telefonáty posluchačů. A Uršula Kluková prohlásila, že je to krásný, veselý a pro ni samotnou mimořádně oblíbený pořad.

Herec Ondřej Kepka na Humoriádě na cestách v Brně

Největší potlesk měly tentokrát anekdoty, některé z nich byly i ostřejší, ale publikum je vřele přijalo, stejně jako dárek v podobě stolního kalendáře Humoriády na rok 2020 s tvářemi všech pravidelných hostů tohoto pořadu. Kalendář dostali diváci při odchodu a využili ho ke sběru podpisů účinkujících na autogramiádě, která následovala po představení ve foyer divadla.

Humoriáda na cestách pokračuje představením v Klatovech, Jihlavě, Olomouci a Ostravě.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...