Humoriáda na cestách se v Olomouci setkala s nadšeným publikem

18. listopad 2019

Smích a dlouhé potlesky byly slyšet během celého programu Humoriády na cestách v úterý 12. 11. v olomouckém Divadle na Šantovce. Diváky bavilo mužské trio „humoriádníků“ Tomáš Töpfer, Jiří Krampol a Ladislav Županič.

Už při příchodů na podium odměnilo vnímavé publikum všechny hosty dlouhotrvajícím aplausem. Ten byl pak pravidelně slyšet v sále, když střídala jedna historka – proložená anekdotami – druhou. Radost udělal návštěvníkům i zpěvák Marcel Zmožek, který si pro ně připravil výběr svých největších hitů, přičemž představil i svou novinkovou skladbu Nade mnou.

Pořadem provázel Patrik Rozehnal, který připomněl i veselé okamžiky ze zákulisí celého turné Humoriády na cestách. Princip pořadu, kdy si posluchači ve vysílání vybírají scénky a historky hlasováním po telefonu, byl zachován i tady. Jen s tím rozdílem, že místo hlasování po telefonu rozhodovala síla diváckého potlesku, kterou moderátor na jevišti měřil speciálním hlukoměrem.

Diváci tak rozhodli, že Ladislav Županič zavzpomínal na herečku Nelly Gaierovou, která v divadle špatně titulovala generála Šourka - přezvala ho na Pytlíka. Tomáš Töpfer připomněl své hodiny baletu a dokonce na jevišti předvedl i některé své baletní pózy. A Jiří Krampol se přiznal, jakou ostudu zažil v kadeřnictví, kde mu obarvili vlasy na tzv. „polární lišku“.

Humoriáda v Olomouci - hosté se podepisovali do unikátních stolních kalendářů Humoriády na rok 2020

Nadšení diváků pokračovalo i po skončení programu, kdy ve foyer divadla následovala autogramiáda. Hosté se podepisovali do unikátních stolních kalendářů Humoriády na rok 2020, který návštěvníci dostali automaticky ke své vstupence.

O Humoriádu na cestách je tak velký zájem, že už jsou všechny její zbývající zastávky až do konce listopadu vyprodány, za což posluchačům a divákům velice děkujeme. V úterý 19. 11. se na vás s Humoriádou na cestách těšíme v Domě kultury DKO v Jihlavě.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.