Hádejte v soutěži o Karlu IV. a vyhrajte CD Toulek českou minulostí

1. červenec 2016
03353453_0.jpeg

O sedmistém výročí narození Karla IV. jste toho v našem vysílání slyšeli už hodně. Teď si můžete své znalosti o velkém panovníkovi otestovat v soutěži a vyhrát CD Toulek českou minulostí s díly pojednávajícími právě o Karlu IV.

Princip nové soutěže, která potrvá od pondělí 9. května do pátku 13. května, je velmi jednoduchý.

V každý pracovní den uslyšíte mezi 8. a 16. hodinou ve vysílání tři indicie, které povedou k jedné správné odpovědi.


SMS se správnou odpovědí posílejte bez diakritiky ve tvaru MORAVA (mezera) ODPOVED na číslo 900 11 04. Příjem a zpracování SMS technicky zajišťuje společnost Advanced Telecom Services, s.r.o. (ATS). Cena 1 SMS jsou 4,- Kč vč. DPH.

Tuto odpověď pošlete formou SMS ve tvaru, který je popsaný v boxu vlevo. Správné odpovědi mohou přicházet až do 8 hodin ráno následujícího dne. Každý den může být z jednoho čísla odeslána pouze jedna odpověď.

Výherce bude vyhlášen následující pracovní den ve vysílání pořadu Dobré ráno, Moravo! (Tedy výherce pondělního kola bude vybrán v úterý po ukončení zasílání SMS v 8:00.)

Zvítězí vždy SMS se správnou odpovědí, která přijde v takovém pořadí, kolikátý je den v měsíci. (Příklad: Soutěžící zašle SMS 10. května v 16 hodin, výherce bude určen 11. května, proto CD vyhraje 11. správná soutěžní SMS). Špatné odpovědi budou z došlých soutěžních SMS odstraněny a nebudou tak ovlivňovat jejich pořadí.

Každý den tak vybereme jednoho výherce speciálního CD Toulek českou minulostí věnovaného Karlovi IV.

Podrobná pravidla soutěže si přečtěte zde.