Brno posiluje prevenci rakoviny, nové centrum se zaměří i na lidi s nadváhou
29. květen 2026 11:30
Masarykův onkologický ústav v Brně na Žlutém kopci otevřel nové velké centrum prevence. Posílí díky tomu kapacity preventivních programů, zaměří se víc i na lidi s nadváhou. Poslechněte si o tom v Brněnské jedenáctce. Dozvíte se tam také o odchodu „svaté trojice“ brněnské ODS. A o prvním výletu Filharmonie Brno do Indie mezi nepozorné diváky. Anebo o tipech na nově otevřená koupaliště.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Petrohradský ekonomický summit nezahájil Putin, ale ukrajinské drony, říká Bříza
-
Zacharov: Duha je meteorologický podvod, neexistuje. Tornádo se v českých podmínkách předpovídat nedá
-
‚Žádosti o proplacení jsou specifické.‘ Zemědělský fond vyplacené dotace pro Agrofert musí v Bruselu vykázat
-
Dopravní podnik čelí kritice za slogan o trolejbusech. ‚Fráze se používá k zesměšňování,‘ varuje organizace