Brno posiluje prevenci rakoviny, nové centrum se zaměří i na lidi s nadváhou

29. květen 2026 11:30

Masarykův onkologický ústav v Brně na Žlutém kopci otevřel nové velké centrum prevence. Posílí díky tomu kapacity preventivních programů, zaměří se víc i na lidi s nadváhou. Poslechněte si o tom v Brněnské jedenáctce. Dozvíte se tam také o odchodu „svaté trojice“ brněnské ODS. A o prvním výletu Filharmonie Brno do Indie mezi nepozorné diváky. Anebo o tipech na nově otevřená koupaliště.

autor: Tomáš Kremr
Spustit audio

Mohlo by vás zajímat